DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

CBRE Maintenance Technician in Wroclaw, Poland

Maintenance Technician

Job ID

186181

Posted

23-Sep-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Engineering/Maintenance

Location(s)

Wroclaw - Dolnoslaskie - Poland

Obowiązki:

  • Obsługa systemów: wentylacji i klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych.

  • Usuwanie drobnych awarii w urządzeniach technicznych.

  • Monitoring mediów klienta.

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji.

  • Zachowanie jakości i terminowości wykonanej usługi.

  • Praca w nowoczesnym obiekcie biurowym / technicznym.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

  • Umiejętności wykonywania drobnych napraw.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

T o oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Możliwość uzyskania uprawnień.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Pakiet benefitów w tym benefity w ramach funduszu socjalnego i wczasy pod gruszą.

  • Pakiet szkoleń pracowniczych.

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)