DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Nestle Senior Key Account Manager in Warszawa, Poland

Miejsce pracy: Warszawa

Poznaj zakres obowiązków :

  • Nawiązywanie i rozwój współpracy z kluczowymi klientami

  • Negocjacje warunków współpracy

  • Zarządzanie rentownością kluczowych klientów

  • Ścisła współpraca z działem marketingu w obszarze identyfikowania i analizy trendów, wdrażania planów rozwoju kategorii

  • Koordynacja egzekucji zawartych umów z kluczowymi klientami poprzez współpracę z Przedstawicielami Handlowymi

  • Analiza danych sell in i sell out i podejmowanie odpowiednich działań na ich podstawie

  • Organizowanie i prowadzenie prezentacji / warsztatów dla klientów

  • Prognozowanie sprzedaży w krótkim i długim okresie i odpowiedzialność za ich realizację

  • Monitorowanie realizacji zamówień do klientów bezpośrednich

  • Monitorowanie statusu płatności do klientów bezpośrednich

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Odpowiedzialność za budżet promocyjny i za ewaluacje promocji

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 5 lat doświadczenia we współpracy z kluczowymi sieciami FMCG

  • Umiejętności planowania i organizacji pracy oraz wyznaczania priorytetów

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • Wysokich umiejętności negocjacyjnych i analitycznych

  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (analiza danych w Excelu oraz przygotowywanie prezentacji w Power Point)

  • Optymizmu, entuzjazmu, otwartości

  • Wysokiej motywacji wewnętrznej w osiąganiu wyznaczonych celów

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Biegłej znajomości języka polskiego

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie z sektora FMCG

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości, wspierającą i promującą różnorodność

  • Ciekawą i dynamiczną pracę, w której doceniane są własne pomysły i inicjatywa

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Samochód służbowy

  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska) z możliwością korzystania z miejsca parkingowego

  • Możliwość uczestnictwa w projektach z zakresu Sustainability, oraz dołączenie do społeczności skupionej na tworzeniu zrównoważonych rozwiązań.