DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Nestle Regionalny Kierownik Sprzedaży - linia apteczna (Nestlé Health Science) in Warszawa, Poland

Regionalny Kierownik Sprzedaży – linia apteczna (Nestl é Health Science)

(połowa Polski - dokładny teren pracy będzie zależeć od miejsca zamieszkania kandydata)

Poznaj zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za planowanie, nadzór i realizację sprzedaży w Regionie

  • Organizacja i zarządzanie rozproszonym zespołem sprzedaży w Regonie

  • Realizacja długoterminowego wzrostu w kategorii, a także wzrostu udziałów w rynku poprzez budowanie i wdrażanie planu rozwoju kanału sprzedaży

  • Efektywne planowanie i wydatkowanie budżetu sprzedaży we współpracy z Zespołem Rozwoju Kanałów i Krajowym Kierownikiem Sprzedaży

  • Wspieranie procesu opracowywania strategii biznesowej na rynku poprzez dostarczanie informacji rynkowych - identyfikacja priorytetowych kanałów i kluczowych możliwości w kanałach, definiowanie strategii POS i wizji sukcesu

  • Współuczestniczenie w planach wprowadzenia nowych produktów oraz kluczowych kampaniach Zespołu Rozwoju Kanałów

  • Przygotowywanie prezentacji i komunikacji dla klientów i aptek

Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu rozproszonym zespołem sprzedażowym (zespołem przedstawicieli handlowych/medycznych) w branży farmaceutycznej

  • Doświadczenia w kategorii Customer Care - warunek konieczny

  • Doświadczenia we współpracy z aptekami – warunek konieczny

  • Doświadczenia w sprzedaży Suplementów diety – będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenia wyższego

  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych i liderskich

  • Wysokich umiejętności analitycznych

  • Umiejętności planowania strategicznego

  • Biegłej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację

  • Prawa jazdy kat. B i gotowości do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjny pakiet benefitów:prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, świadczenia dla rodziców

  • Możliwość pracy w dynamicznym zespole liderów

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości, wspierającą i promującą różnorodność

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego