DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Nestle (Młodszy) Specjalista ds. Doskonalenia Procesów i Wsparcia Terenowych Sił Sprzedaży in Warszawa, Poland

(Młodszy) Specjalista ds. Doskonalenia Procesów i Wsparcia Terenowych Sił Sprzedaży

Główne obowiązki:

  • Zakładanie akcji promocyjnych i rabatów w aplikacji,

  • Codzienna praca w aplikacji Mobile Touch i Connector. Wsparcie administracyjne pracowników terenowych w zakresie narzędziowym,

  • Wsparcie zespołu sprzedaży w obszarach analitycznych i rozliczeniowych,

  • Udział w projektach (a także ich samodzielne prowadzenie) związanych z procesami wspierającymi zespół sprzedaży,

  • Uczestniczenie w procesie wyznaczania celów/rozliczania premii, zarządzania asortymentem i zarządzania listingami;

  • Współpraca z pozostałymi działami w zakresie raportowania i analityki efektywności sprzedaży,

  • Wdrażanie nowych narzędzi usprawniających procesy biznesowe,

Oczekiwania w stosunku do kandydatów :

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),

  • Mile widziana znajomość narzędzi BI (Power BI),

  • Mile widziana znajomość relacyjnych baz danych (SQL),

  • Dokładność, systematyczność oraz umiejętności analityczne,

  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, w tym dbałość o szczegóły oraz umiejętność zarządzania wieloma zadaniami,

  • Komunikatywność, pewność siebie oraz otwartość na zmiany/innowacje procesowe i technologiczne,

  • Biegła znajomość języka polskiego,

  • Język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym,

  • Otwartość na wizyty rynkowe,

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony do końca sierpnia 2025,

  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie, Fundusz Socjalny, 50% dofinansowania do posiłków w kantynie pracowniczej,

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie z branży FMCG o najwyższych standardach pracy,

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku,

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości,

  • Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości wewnątrz firmy,

  • Elastyczne godziny pracy oraz hybrydowy model pracy,

  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska).