DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Nestle Kierownik Produktu (Perrier, Pellegrino, Acqua Panna) in Warszawa, Poland

Miejsce pracy: Warszawa

Praca hybrydowa

Poznaj zakres obowiązków:

  • Opracowanie i implementacja rocznych i długoterminowych planów marketingowych dla marek działających na rynku polskim ( Perrier, Pellegrino, Acqua Panna ),

  • Przygotowanie strategii osiągania celów oraz poszczególnych działań zmierzających do jej realizacji w zakresie komunikacji z konsumentem, obecności w mediach, promocji sprzedaży oraz dystrybucji, z silną reprezentacja kanału OOH,

  • Ustalenie polityki cenowej dla projektów/grup produktów,

  • Przygotowanie strategii portfela produktów, zarządzanie planem wprowadzania nowych produktów,

  • Zarządzanie budżetem marketingowym w ramach projektu,

  • Bieżące kontakty z agencjami reklamowymi i promocyjnymi oraz z dostawcami,

  • Ścisła współpraca z jednostkami wewnętrznymi Firmy, a w szczególności z Działem Sprzedaży, Trade Marketingu, Supply Chain i Controllingu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończonych studiów wyższych z obszaru ekonomii, marketingu lub zarządzania,

  • 3 - 4 lata doświadczenia w pracy w Dziale Marketingu firmy z branży FMCG,

  • Doświadczenie w OOH będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenia w budowaniu lokalnych strategii marketingowych,

  • Bardzo dobrej, swobodnej znajomości języka angielskiego,

  • Rozwiniętych umiejętności analitycznych,

  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych,

  • Umiejętności pracy w wielokulturowym środowisku,

  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku firmy z branży FMCG z wiodącą marką na rynku polskim,

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca,

  • Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych dla rodziców,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach,

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości, wspierającą i promującą różnorodność,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Możliwość uczestnictwa w projektach z zakresu Sustainability oraz dołączenie do społeczności skupionej na tworzeniu zrównoważonych rozwiązań,

  • Pracę w systemie hybrydowym i elastyczne godziny pracy.