DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Citigroup Starszy Analityk ds. Wsparcia Aplikacji (umowa na zastępstwo) in Warsaw, Poland

Starszy Analityk ds. Wsparcia Aplikacji odpowiada za utrzymanie i rozwój lokalnych aplikacji Banku Handlowego. Do zadań należy także zapewnienie ustalonych poziomów dostępności dla wspieranych systemów oraz zapewnienie zgodności konfiguracji systemów z wewnętrznymi procesami i regulacjami organizacji.

Główne zadania:

  • Bieżące wsparcie dla określonego portfolio lokalnych aplikacji Banku Handlowego, w zakresie szybkiej identyfikacji i rozwiązywania problemów pojawiających się w aplikacjach; ocena ryzyka i negatywnego wpływu tych problemów, eskalacja problemów po liniach technologicznych i biznesowych;

  • Działania w kierunku ciągłej poprawy stabilności i efektywności działania wspieranych systemów;

  • Udział w projektach rozwojowych dla wspieranych aplikacji;

  • Nadzór nad przygotowaniem i realizacją testów ciągłości działania aplikacji na środowiskach zapasowych;

  • Analiza wpływu bieżącej konfiguracji aplikacji na bezpieczeństwo technologiczne. Identyfikacja ryzyk i podatności oraz właściwa ich komunikacja;

  • Zapewnienie zgodności konfiguracji aplikacji z wewnętrznymi procesami i regulacjami organizacji.

Kwalifikacje:

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w sektorze finansowym;

  • Znajomość środowisk Windows Server i/lub Unix/Linux;

  • Znajomość baz danych opartych na MSSQL i/lub Oracle;

  • Duża samodzielność w pracy, wykonywanie powierzonych zadań bez ciągłego nadzoru;

  • Umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się priorytety;

  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innym;

  • Dobra znajomość języka angielskiego (preferowany poziom B2);

  • Wyższe wykształcenie związane z IT;

  • Certyfikaty ITIL oraz wcześniejsza praca w środowisku Devops będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w jednej z wiodących międzynarodowych instytucji bankowych;

  • Pracę w dynamicznym środowisku, w zgranym i wspierającym się zespole;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Bogaty pakiet socjalny i benefitów (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie w pracowniczym programie emerytalnym);

  • Możliwość pracy zdalnej w trybie hybrydowym.

Powyższe stanowisko usytuowane jest w strukturze Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie SA), zapoznaj się z naszą polityką prywatności: BankHandlowyPolandPrivacyNotice (https://careers.citigroup.com/docs/policies/BankHandlowyPolandPrivacyNotice.pdf?ieNocache=483)

Job Family Group:

Technology

Job Family:

Applications Support

Time Type:

Full time

Citi is an equal opportunity and affirmative action employer.

Qualified applicants will receive consideration without regard to their race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi”) invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity review Accessibility at Citi (https://www.citigroup.com/citi/accessibility/application-accessibility.htm) .

View the "EEO is the Law (https://www.dol.gov/sites/dolgov/files/ofccp/regs/compliance/posters/pdf/eeopost.pdf) " poster. View the EEO is the Law Supplement (https://www.dol.gov/sites/dolgov/files/ofccp/regs/compliance/posters/pdf/OFCCP_EEO_Supplement_Final_JRF_QA_508c.pdf) .

View the EEO Policy Statement (http://citi.com/citi/diversity/assets/pdf/eeo_aa_policy.pdf) .

View the Pay Transparency Posting (https://www.dol.gov/sites/dolgov/files/ofccp/pdf/pay-transp_%20English_formattedESQA508c.pdf)

Minority/Female/Veteran/Individuals with Disabilities/Sexual Orientation/Gender Identity.