DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Boehringer Ingelheim Key Account Manager in Warsaw, Poland

W Boehringer Ingelheim kreujemy wartości poprzez innowacje, mając przed sobą jeden, jasny cel: poprawiać jakość życia naszych pacjentów. Tworzymy przełomowe terapie i innowacyjne rozwiązania w ochronie zdrowia, odpowiadając na potrzeby medyczne zarówno ludzi, jak i zwierząt. W Polsce jesteśmy obecnie od 30 lat. Wyróżniają nas innowacyjne produkty lecznicze o wysokiej wartości terapeutycznej, przeznaczone do stosowania w medycynie i weterynarii. Istotne jest, że jesteśmy globalną firmą o tradycjach rodzinnych, w której ceni się indywidualną wartość każdego człowieka.

Teren pracy: województwo lubelskie

Twój zakres obowiązków:

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager. Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:

  • opracowanie i wdrożenie odpowiednich strategii do poszczególnych szpitali, zgodnie z obowiązującymi zasadami i procedurami firmowymi

  • realizacja strategii marketingowo-sprzedażowej i celów sprzedażowych w liniach kardiologicznej, diabetologicznej, pulmonologicznej, reumatologicznej i nefrologicznej

  • budowanie i utrzymywanie bliskich relacji biznesowych pomiędzy Boehringer Ingelheim a interesariuszami z poszczególnych kluczowych ośrodków

  • koordynowanie wszystkich działań związanych z biznesem i zapewnianie doskonałej komunikacji z poszczególnymi działami Boehringer Ingelheim, w celu realizacji założeń biznesowych

  • odpowiednie reagowanie na zmieniające się otoczenie biznesowe oraz działania konkurencji w celu zapewnienia dynamicznego rozwoju biznesu Boehringer Ingelheim

  • samodzielne prowadzenie negocjacji

Oczekiwania wobec kandydatów:

Jeśli jesteś osobą o podobnym doświadczeniu oraz posiadasz umiejętności budowania relacji to doskonale odnajdziesz się w tej roli.

Oprócz tego poszukujemy u kandydatów:

  • znajomości procedur przetargowych

  • umiejętności zarządzania własnym czasem oraz współpracy z niezależnymi zespołami

  • umiejętności zarządzania projektami

  • umiejętności analitycznych

  • gotowości do podróży służbowych w ramach swojego terenu oraz sporadycznie do siedziby firmy w Warszawie lub na wewnętrzne spotkania służbowe na terenie kraju

  • komunikatywnej lub wyższej znajomości języka angielskiego

  • asertywności, energii, dynamizmu i wysokiej etyki pracy

Co oferujemy:

Na tym stanowisku oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bogatą ofertę szkoleń oraz system premiowy. Oprócz tego otrzymasz od nas:

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji

  • samodzielność w codziennym działaniu

  • samochód służbowy, telefon, ipad, laptop

  • możliwości doskonalenia i rozwoju zawodowego

  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, kafeteria MyBenefit)

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to a person’s actual or perceived race, including natural hairstyles, hair texture and protective hairstyles; color; creed; religion; national origin; age; ancestry; citizenship status, marital status; gender, gender identity or expression; sexual orientation, mental, physical or intellectual disability, veteran status; pregnancy, childbirth or related medical condition; genetic information (including the refusal to submit to genetic testing) or any other class or characteristic protected by applicable law.