DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Lionbridge Technologies Receptionist in Warsaw (Hybrid On-site + Work From Home), Poland

Dołącz do naszego zespołu jako Recepcjonista w Lionbridge!

Jeśli jesteś osobą, która uwielbia pracę z ludźmi, jest pełna energii i ceni sobie nowe wyzwania - aplikuj!

Twoje codzienne obowiązki:

• Profesjonalna obsługa recepcji i koordynacja dostępu do biura oraz zamówień;

• Przyjmowanie gości zewnętrznych;

• Planowanie i koordynacja zakupów różnych artykułów biurowych;

• Współpraca z serwisem technicznym budynku, zgłaszanie usterek i monitorowanie prac remontowych;

• Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach przydzielonych zadań;

• Nadzór nad magazynem administracyjnym, zaopatrzeniem, salami konferencyjnymi, kluczami i kartami dostępu;

• Prowadzenie ewidencji faktur i korespondencji.

Czego oczekujemy?:

• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;

• Biegłej znajomości języka polskiego;

• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;

• Umiejętności organizacyjnych i pracy zespołowej;

• Doskonałych umiejętności komunikacyjnych;

• Zdolności do rozwiązywania problemów.

Co oferujemy?:

• Umowę o pracę;

• Szereg benefitów pracowniczych: pakiet LUX MED, Multisport i inne;

• Pracę stacjonarną w biurze w centrum Warszawy przy ulicy Łopuszańskiej 95;

• Pracę w międzynarodowym środowisku

Dołącz do Lionbridge i rozwijaj się w inspirującym środowisku, gdzie każdy dzień przynosi nowe możliwości. Czekamy na Ciebie!

Lionbridge embraces equal employment opportunity and a diverse workforce, making hiring and employment decisions based on individual merits and talent without regard to any protected status.

If you believe you need a reasonable accommodation in the online job application process for a posted position, please contact us at careers@lionbridge.com for assistance.