DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Eaton Corporation Młodszy Analityk Finansowy in Tczew, Poland

Eaton Kampus w związku z rozwojem biznesu elektromobilności ogłasza rekrutację na stanowisko

Młodszy Analityk Finansowy

Zadania:

• Udział w procesie zamknięcia miesiąca według standardów US GAAP i SOX.

• Przygotowywanie planów finansowych firmy, budżetów i prognoz.

• Przeglądanie, analizowanie i ocena budżetów działów, opracowywanie i wdrażanie raportów do wykorzystania przez kierownictwo w ocenie wyników w stosunku do celów wydajnościowych.

• Wsparcie kontrolera w procesach budżetowych i prognostycznych.

• Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu (KPI zakładu, odchylenia budżetowe, itp.).

• Przygotowywanie wniosków o przejęcie kapitału zgodnie z polityką korporacyjną i kontrolą wydatków inwestycyjnych.

• Analiza i raportowanie kosztów SCM i CI.

• Zapewnienie, że wszystkie standardowe działania raportowe eMobility Group są terminowe i dokładne (tj. weekly flash PA, forecast itp.).

• Wsparcie projektów.

Kwalifikacje:

• Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku finanse/rachunkowość/zarządzanie.

• Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze kontrolingu/finansów/księgowości.

• Doświadczenie z wymogami US GAAP i SOX.

Umiejętności:

• Umiejętność pracy w systemach finansowo-księgowych, preferowany Oracle.

• Wysokie umiejętności analityczne.

• Bardzo dobra znajomość MS Excel.

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

• Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność współpracy z ludźmi na różnych poziomach i działach.

• Nastawienie do pracy w zespole, chęć uczenia się.

#LI-PN1

Oferujemy

  • Dofinansowanie karty Multisport Benefit,

  • Ubezpieczenia grupowe,

  • PPE – program emerytalny,

  • Program wsparcia pracowniczego,

  • Nagrody jubileuszowe,

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych,

  • Dofinansowanie do urlopów,

  • Pakiety świąteczne dla dzieci na wakacje,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Sekcje sportowo-rekreacyjne Eaton ,

  • Premia roczna uzależniona od stanowiska,

  • Dofinansowanie studiów wyższych i studiów podyplomowych,

  • Imprezy pracownicze organizowane na miejscu, imprezy integracyjne działu,

  • Dofinansowanie posiłków i napojów gorących,

  • Fundusz zapomogowy i pożyczkowy,

  • Szkolenia językowe,

  • Punkty benefitowe Estar do wykorzystania w systemie kafeteryjnym

We are committed to ensuring equal employment opportunities for job applicants and employees. Our recruitment processes use balanced selection criteria and avoid unlawful discrimination against applicants on the basis of their age, colour, disability, marital status, national origin, gender, gender identity, genetic information, race or racial origin, religion, sexual orientation or any other status protected or required by law.