DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Molson Coors Beverage Company Regional Trade Marketing Coordinator in Sofia, Bulgaria

Regional Trade Marketing Coordinator

Date: Jun 12, 2024

Location:

Sofia, 23, BG

Requisition ID: 31327

Готови ли сте да навлезете във вълнуващия свят на бирата, където вашите умения могат да блеснат в динамична, мултинационална среда? Ако виждате себе си като човек, който се вълнува от възможностите за стратегическо водене и влияние, тази възможност е точно за вас!

Регионален координатор “Търговски маркетинг“

Базирана:София

Докладва на: Мениджър „Управление на категорията и търговски маркетинг“

Пряко подчинени:Не

Преглед на позицията:

Осигурява подкрепа и управление на търговската маркетингова стратегия и промоционалния инвестиционен план на регионално ниво, за постигане на бизнес целите и максимална видимост и рентабилност.Обхват: On- и Off-търговия.

Отговорности:

  • Управлява търговския маркетинг и стратегия на регионално ниво, осигурявайки видимост на марката, внедряване на фирмени активи, управление на търговски програми и предоставяйки обратна връзка и препоръки на заинтересованите страни.

  • Управлява и оценява регионални търговски маркетингови активации и инвестиции, изпълнява CAPEX брандиране и TMK програми, следи KPI и предлага действия за повишаване на рентабилността и подкрепа на регионалния растеж.

  • Отговаря за управлението на запасите и материалите на POSM в региона, включително събиране на нуждите, наблюдение на запасите в склада, участие в инвентаризации и обработка на ad-hoc заявки за материали.

  • Участва и подпомага административните процеси в регионите, включително представяне на търговското маркетингово активиране и стратегия на седмична/месечна регионална среща, както и подкрепа на Регионалните Мениджъри „Продажби“ при подготовката на годишния регионален оперативен план и Регионалните продажби (SPR).

Ако имате притежавате ... искаме да чуем от вас!

  • Бакалавърска степенили диплома от колеж.

  • Минимум 3г. опит в търговската сфера.

  • Опитсферата на търговията или маркетинга.

  • Готовност и желание за пътувания.

  • Опит в изграждане на взаимоотношения в клиенти.

  • Познание на пазара на бира.

  • Познаване принципите на търговския маркетинг.

  • Добри комуникационни умения и организация.

Какво търсим :

  • Подход на първо място към хората със силни комуникационни умения.

  • Смел и решителен.

  • Отговорност и мислене за решаване на проблеми.

  • Непрекъснато учащ се със страст за принос към стратегията.

  • Енергичен, страстен отборен играч, който празнува успеха.

Предимства :

  • Приобщаваща култура, която цени разнообразието и иновациите.

  • Автентично наследство и възможности за кариерно израстване в бирената индустрия.

  • Предизвикателни проекти, които подобряват вашите умения.

  • Конкурентно възнаграждение с различни предимства и предимства.

  • Възможности за работа навкъщиза подпомагане на баланса между професионалния и личния живот и кариерно развитие.

Процес по подбор :

След като разгледаме вашата кандидатура, ще ви информираме за последващите етапи на процеса за наемане.

Краен срок за кандидатствне : 13.7.2024г.

Ако проявявате интерес след тази дата, присъединете се към нашата мрежа за таланти за бъдещи възможности.

Job Posting Grade: 10

Molson Coors is committed to a diverse and inclusive workplace. We’re an equal opportunity employer and invite applications from candidates of all backgrounds, race, color, religion, sex, sexual orientation, national origin, gender identity, age, disability, veteran status or any other characteristic. If you have a disability and believe you need a reasonable accommodation during the application or recruitment processes, please e-mail jobs@molsoncoors.com .

DirectEmployers