DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

GE Aerospace Quality Engineer in Prague, Czech Republic

Job Description Summary

Inženýr kvality je odpovědný za dodržovaní standardu kvality v interní výrobě

Job Description

Právě do našeho týmu interní kvality hledáme:

  • Spolehlivého, zodpovědného a přátelského kolegu či kolegyni

  • Člověka, který nám pomůže zajistit dodržování standardů kvality v interní výrobě i u externích dodavatelů

Popis pracovní pozice:

  • Řízení neshodných dílů včetně jejich správného označení a umístění v izolátoru

  • Organizovace a vedení komise, která řeší neshodné díly

  • Součástí denní náplně práce je i administrativa- zpracovávání záznamů o neshodách v systému Oracle a reportování aktuálních stavů izolátoru

  • Pokud nastanou nesrovnalosti, vytváření podpory při řešení kořenových příčin a sledování efektivnosti nápravných opatření.

  • Menší projekty ke zlepšování celého systému kvality u nás ve firmě

  • Smozřejmě všemu předchází komplexní zaškolení od zkušnených kolegů

Základní požadavky:

  • Nejméně středoškolské vzdělání v technickém oboru nebo zkušenosti na obdobné pozici

  • Angličtina pro každodenní komunikaci na úrovni min B1/B2

  • Umíte číst z výkresů a pracujete v MS Office

  • A nebojíte se mluvit a stále se učit něco nového!

Na tohle se u nás můžete těšit

  • Jsme centrem vývoje a výroby nových leteckých technologií

  • Budete součástí GE Aviation, největšího výrobce letadlových motorů na světe

  • Nabízíme práci v mezinárodním týmu na pobočce v Praze – Letňany

  • Pracujeme na různorodých projektech (například na novém motoru Catalyst)

  • Najdete u nás i spoustu firemních benefitů, dáváme si záležet Work-life balance našich zaměstnanců, a proto nabízíme flexibilní zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hodin týdně , 5 týdnů dovolené a týden placeného volna navíc , plně hrazené stravenky , 6% příspěvek na volný čas či pojištění, částečně dotovanou Multisport kartu, plně vybavené fitko v budově, podporujeme zdravý životní styl a rozvojové aktivity našich zaměstnanců

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers