DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

CBRE Technical Lead in Poznan, Poland

Technical Lead

Job ID

174250

Posted

08-Jul-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Engineering/Maintenance

Location(s)

Poznan - Wielkopolskie - Poland

Inżynier Obsługi Obiektu

Technical Engineer

Obowiązki:

· Przeprowadzanie przeglądów i inspekcji podległych urządzeń np. system PPOŻ, bramy rolowane, rampy załadunkowe - zgodnie z harmonogramem

· usuwanie usterek wynikłych z przeglądów

· Przeprowadzanie co miesięcznej konserwacji urządzeń UDT (wciągniki, dźwigniki i dźwigi)

· Usuwanie bieżących, drobnych usterek wg zgloszeń

· Przygotowywanie co miesięcznych raportów postępów realizacji prac serwisowych

· Zarządzanie firmami podwykonawczymi na obiekcie

· Organizacja badań UDT podległych urządzeń

· Obsluga systemu informtycznego CBRE (SI7) w zakresie prac bieżących i przeglądów

Wymagania:

· SEP G.1 i G.2

· Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

· Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

· Znajomość pakietu MsOffice

· Książeczka sanepid

Mile widziane:

· Uprawnienia SEP G.3

Oferujemy:

· Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Zatrudnienie na umowę o pracę

· Prywatną opiekę medyczną

· Pakiet szkoleń

· Benefity w ramach funduszu socjalnego

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)