DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

BD (Becton, Dickinson and Company) Anyagmozgató technikus in Környe, Hungary

Job Description Summary

Job Description

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A szupermarket feltöltése/utánpótlása alapanyagokkal és fogyóeszközökkel

  • A fenti tevékenységek feljegyzése, ahogy azt a munkautasítások kérik; a fentiekre a kívánt SAP tranzakciók elkészítése

  • A kamionok megtöltése, kipakolása

  • Áruk fogadása/kiadása az SAP-ban

  • Anyagok kezelése a raktárban

  • A gyári anyagmozgatással kapcsolatosan fejlesztő javaslatok tétele

  • Dokumentáció elkészítése az áruk fogadására és szállítására

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakiskolai végzettség

  • Logisztikai területen/raktári környezetben szerzett több éves tapasztalat

  • Vezetői engedély (targoncára - elektromos vezetőüléses, vezetőállásos)

  • SAP-ban vagy hasonló vállalatirányítási rendszerben való jártasság

  • 12 órás munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Stabil cég vagyunk, hosszú távra tervezhetsz velünk

  • Fejlett technológia, innovatív munkakörnyezet

  • Mentor rendszerünk támogatja a betanulásodat

  • Kiváló csapatban dolgozhatsz

  • Kiemelkedő havi alapbér

Primary Work Location

HUN Kornye - Uveggyar

Additional Locations

Work Shift

Becton, Dickinson and Company is an Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. We do not unlawfully discriminate on the basis of race, color, religion, age, sex, creed, national origin, ancestry, citizenship status, marital or domestic or civil union status, familial status, affectional or sexual orientation, gender identity or expression, genetics, disability, military eligibility or veteran status, or any other protected status.