DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Carmeuse Americas Denný Údržbár - Mechanik in Košický kraj, Slovakia

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vykonáva zváračské a paličské práce v objekte závodu Vápenka

-Odstraňuje poruchy na výrobných zariadeniach a predchádza im

-Zúčastňuje sa opakovaných a základných školení podľa potrieb závodu Vápenka

-V neprítomnosti zastupuje obsluhu vykládky uhlia a obsluhu triediarne

-Vykonáva činnosť zmenového zámočníka a riadi sa Pracovnýmpostupom pre zmenového zámočníka

-Obsluhuje vysokozdvižný vozík, ak vlastní a má platné osvedčenie pre obsluhu VZV

-Zúčastňuje sa pri odstraňovaní porúch a havárii aj mimo pracovnej doby podľa požiadaviek závodu

-Vykonáva mazaciu činnosť podľa Mazacieho plánu v prípade neprítomnosti mazača

-Spolupracuje smazačom pri plnení Mazacieho plánu

-Vykonáva ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

-Rešpektuje ciele stanovené nadriadeným pracovníkom

-Dodržiava všetky pravidlá, smernice, procedúry a inštrukcie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-SOŠ technického smeru (strojnícka, elektrotechnická, hutnícka)

-Trestno-právna bezúhonnosť

-Zváračský preukaz

-Paličský preukaz

-Preukaz na VZV

Requisition ID : 192507

DirectEmployers