DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

RTX Corporation Analityk Finansowy in Kalisz, Poland

Date Posted:

2024-06-24

Country:

Poland

Location:

Częstochowska 140f, Kalisz 62-800, Poland

Position Role Type:

Unspecified

Analityk Finansowy

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji finansowo-księgowej wprowadzanej do ksiąg Spółki przez firmę zewnętrzną

  • Ewidencja dokumentacji finansowo-księgowej w księgach Spółki

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowo-księgowych (NBP, GUS, roczne sprawozdanie finansowe spółki)

  • Przygotowywanie analiz w zakresie rentowności i opłacalności produktów

  • Przygotowywanie danych i analiz w zakresie budżetowania krótkookresowego i długookresowego

  • Uczestnictwo w procesach kontroli wewnętrznej oraz w przeprowadzanych kontrolach zewnętrznych (ACA, Internal Audit)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne – preferowany kierunek: rachunkowość i finanse

  • Doświadczenie w dziale księgowości lub dziale finansów

  • Znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości finansowej polskiej

  • Wiedza z zakresu zagadnień rachunkowości zarządczej lub kontrolingu

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B2)

  • Nastawienie na pracę zespołową i otwartą komunikację

  • Zdolność analitycznego myślenia i dobrego planowania

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji z branży lotniczej o bardzo dobrej pozycji na rynku i wysokiej kulturze organizacyjnej

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Atmosferę sprzyjającą wymianie doświadczeń i nawiązywaniu relacji

  • Prywatny Program Emerytalny

  • Scholar Program – finansowanie nauki na wyższych uczelniach

  • Realny wpływ na działania z możliwością realizacji swoich pomysłów

    RTX is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this link (http://www.rtx.com/privacy/Job-Applicant-Privacy-Notice) to read the Policy and Terms

Raytheon Technologies is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.