DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Trane Technologies Senior Test Technician in Hostivice, Czech Republic

At Trane Technologies TM and through our businesses including Trane ® and Thermo King ® , we create innovative climate solutions for buildings, homes, and transportation that challenge what’s possible for a sustainable world. We're a team that dares to look at the world's challenges and see impactful possibilities. We believe in a better future when we uplift others and enable our people to thrive at work and at home. We boldly go.

Náplň práce:

  • Provádí zkoušky chladicích a klimatizačních jednotek a jejich komponent včetně interní kontroly kvality dle zadání

  • Odpovídá za věrohodnost prováděných činností

  • Spolupracuje při optimalizaci procesů a nákladů při provádění zkoušek

  • Zodpovídá za efektivní využití zdrojů v průběhu testu

  • Zodpovídá za správnou funkci a využití svěřené zkušebny včetně sběru a záznamu dat

  • Zodpovídá za přípravu testu a za správný postup měření

Požadujeme:

  • Zručnost a pečlivost při instalacích zkoušených prototypových jednotek (příležitostně drobné zámečnické, instalatérské a truhlářské práce)

  • Schopnost diagnostikovat problémy, nalézat a odstraňovat jejich příčiny

  • Důslednost v prováděných záznamech o průběhu testů

  • Základní znalost hlavních fyzikálních a elektrických veličin a jejich měření

  • Znalost MS Office

  • Výhodou způsobilost v elektrotechnice dle požadavků nařízení vlády č.194/22 Sb., §6 a vyšší (zapojování elektrických systémů a jejich oživování, silno i slaboproud)

  • Výhodou znalost práce s F-plyny

  • Znalost mikroprocesorových řídících systémů výhodou

  • Anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti

  • Práce s nejnovějšími technologiemi

  • Motivující mzdové podmínky

  • Flexibilní pracovní doba

  • Možnost osobního a profesního rozvoje

  • Roční bonusy a pravidelné navyšování mezd

  • 5 týdnů dovolené

  • Proplácení přesčasové práce a možnost náhradního volna

  • Příspěvek na stravování a kantýna na pracovišti

  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • Odměna za odpracované rok

We offer competitive compensation and comprehensive benefits and programs. We are an equal opportunity employer; all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, pregnancy, age, marital status, disability, status as a protected veteran, or any legally protected status.

DirectEmployers