DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Vitesco Technologies Alkatrész raktáros in Debrecen, Hungary

Alkatrész raktáros

Job ID: 37001

Hely:

Debrecen, HU

Job Flexibility:

A munkakörhöz tartozó feladatok:

Felelős a belső alkatrész készlet teljes kontrollálásáért (mennyiségek, készletszintek, jogosultságok, dokumentálás, újratöltés)

Támogatja a részlegek mérnökségi csoportjait a tartalék alkatrészek felmérésében, regisztrálásában és beszerzésében

Kapcsolatot tart az alkatrészeket beszállító cégekkel

Felelős azért, hogy a rendszerben regisztrálja az alkatrészeket (SAP, MNA)

Felelős a teljes tartalék alkatrész raktár éves leltár lebonyolításáért és eredményéért

Vendomat rendszer töltése, anyagok utánrendelése, jogosultságok kezelése

Támogatja a TPM bevezetését (autonóm karbantartás, rendszeres karbantartás, tréning és minősítés, eszköz menedzsment)

Felelős a teljes tartalék alkatrész raktár készlet szintjeinek ellenőrzéséért és rendszeres felülvizsgálatáért

Aktívan részt vesz a TPM feladatok elvégzésében, továbbá támogatja a TPM csapat munkáját

Előkészíti az adott karbantartáshoz szükséges karbantartási alkatrészeket

Az alkatrészeket SAP rendszerben dokumentálja az adott karbantartási művelethez a felhasználás alapján

Felelős lehetséges költségcsökkentő fejlesztések felismeréséért;

Felelős riportálni a közvetlen felettesének és az érintett területeknek az aktuális raktárkészlet főbb mérőszámait (készletérték, készletmennyiség, forgási idő, lefedettség… )

Elvárások:

Középfokú műszaki végzettség

Minimum 3 év gyártási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat (Gépjármű ipar)

4 műszakos munkarend vállalása

Gépjárműipari minőségi standardokban való jártasság

Gyakorlati értelmezése a TPM filozófiának

Elektronikában, elektrotechnikában, automatizálásban szerzett tudás

Rugalmas, problémamegoldó készség

Nyitott a modern technológia irányába

MS Office és SAP haladó szintű használata

Kiváló szervezőképesség és kommunikáció készség

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Tudod, hogy miért érdemes még bennünket választanod? Elmondjuk!

Happy Friday: minden hónapban választunk egy pénteki napot, amikor különböző tematikákhoz kapcsolódó

étel- és italkülönlegességekkel kedveskedünk a kollégáinknak

Gyümölcsnap: legalább havonta egyszer friss gyümölcsökkel vitalizáljuk a kollégáinkat

Kávé és teafogyasztás: nálunk minden kolléga ingyen ihat kávét és teát, sőt, több opció közül is választhatnak

Szolgáltatási kedvezményrendszer: kollégáink számos helyi szolgáltatónál vehetnek igénybe kedvezményeket a

belépőkártyájuk felmutatásával

Táboroztatási támogatás: tudjuk, hogy mekkora nehézséget okoz a nyári szünetben a gyerekfelügyelet

megoldása, ezért anyagilag támogatjuk a gyermekek táboroztatását

Iskolakezdési hozzájárulás: ezáltal is enyhítjük a gyermekes családokra nehezedő anyagi terheket, hogy az

iskolakezdés mindenki számára kellemes élmény maradjon

Vállalati buszjárat: a műszakokhoz igazdó buszjáratokkal segítjük a kollégáink munkába járását

Elektromos töltőállomások: az elektromos meghajtású járművel érkező kollégák ingyen tölthetik fel nálunk az

autójukat, motorjukat

Családi nap: egy közösségépítő nap, amikor minden a családról szól; a programokról, ételről és italról mi

gondoskodunk, a kollégáknak csak jól kell érezniük magukat

Zöld Hét kihívás: egy teljes héten keresztül közösen mutatjuk meg a nagyvilágnak, hogy mit teszünk a

környezetünk megóvása érdekében

Sport & Egészség hét: sportolási lehetőséggel, edukációs előadásokkal, szűrővizsgálatokkal hívjuk fel a

figyelmet az egészséges életmód fontosságára

Moziestek: évente négy alkalommal közös filmnézésre invitáljuk a kollégáinkat, a mozijegyet mi álljuk

Focicsapat: csapatunk a helyi kispályás labdarúgó bajnokságban képviseli vállalatunkat, de a budapesti

Automotive FootballCup és a debreceni Deutsche League küzdelmeiben is részt veszünk

Bringa Klub: a közösen meghatározott hétvégi napokon kétkerékre pattanunk és különböző hosszúságú

biciklitúrákon kapcsolódunk ki közösen

A Vitesco Technologies a tiszta mobilitást szolgáló modern hajtástechnológiák vezető nemzetközi fejlesztője és gyártója. Az elektromos, hibrid és belső égésű hajtásokhoz használható intelligens rendszermegoldásokkal és alkatrészekkel a Vitesco Technologies tisztává, hatékonnyá és megfizethetővé teszi a mobilitást. A termékportfólió elektromos hajtásokat, elektronikus vezérléseket, érzékelőket és működtetőket, valamint kipufogógáz-utókezelési megoldásokat tartalmaz. 2023-ban a Vitesco Technologies megközelítőleg 9,23 milliárd euró értékben értékesített, és közel 35,500 munkavállalót foglalkoztat 50 telephelyén. A Vitesco Technologies központja a németországi Regensburgban található.