DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Sanofi Group Qualified Person (QP) in Budapest, Hungary

Munkavégzés helye: XIII. kerület, alkalmanként XXII. ker. Harbor Park

Határozott idejű szerződés, teljes munkaidő

A munkakörről:

Új munkatársunkként feladatod lesz a Logisztikai és Disztribúciós Platform és a Sanofi-Aventis Zrt. számára a gyógyszergyártási engedélyhez kötött minőségbiztosítási feladatok ellátásában való részvétel, a termékek GMP megfelelőségének biztosítása.

Csapatunkban segítőkész kollégákkal körülvéve, a legmagasabb biztonsági követelményeknek megfelelő környezetben kamatoztathatod stratégiai és eredményorientált gondolkodásmódod, döntéshozó és kommunikációs képességed valamint többszintű kooperációs készséged.

A munkahelyről:

A Sanofi nagytétényi központja a vállalatcsoport disztribúciós és logisztikai telephelye, ide kerülnek a többi gyártó telephelyről kikerülő elkészült gyógyszerek, hatóanyagok. Összesen 20 országba történik a szállítmányozás: Magyarországon kívül főként Közép- és Kelet Európába, Közép-Ázsiába és más országokba világszerte.

A következő izgalmas feladatok várnak Rád:

  • A gyártási engedély hatálya alá tartozó készítmények beérkezése során a termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése, elfogadása ill. elutasítása

  • Az egyes országok és az átcsomagolt gyógyszerek gyártóhelyeivel kötendő minőségügyi szerződések készítésében, ellenőrzésében, elfogadásában (auditálásában) való részvétel

  • Az adott területek tevékenységekhez kapcsolódó eljárások és munkautasítások elkészítése, aktualizálása, valamint oktatása

  • Minőségbiztosítási tevékenységeket érintő projektekben való részvétel (pl. központi folyamatok helyi implementálási stratégiájának kidolgozása, elkészítése; folyamatok digitalizálása stb.)

  • A termékekkel, valamint a QA rendszerrel kapcsolatos nyilatkozatok és riportok készítése

  • Részvétel az inspekcióra/auditokra való felkészülésben

  • Részvétel az eltérések, reklamációk kezelésében (eltérés jelentés, reklamáció indítása a minőségügyi IT rendszereben, kivizsgálásában való részvétel, intézkedések végrehajtása, szükséges oktatások biztosítása, megtartása, adminisztráció)

  • Műszaki és grafikai specifikációk jóváhagyása

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Meghatalmazott Személy (Qualified Person) státusz feltételeinek való megfelelés:

  • Gyógyszerész végzettség vagy ezzel egyenértékű, 39/2004 (IV.26) ESZCSM rend. feltételeinek megfelelő végzettség

  • min. 1 év gyógyszeripari szakmai tapasztalat

  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű szerződés, teljes munkaidő

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Fiatalos csapat, jó hangulat

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Rugalmas munkarend (betanulás után minimum heti 2-3 nap otthoni munkavégzési lehetőséggel)

  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás

  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással kiegészítve)

  • Éves egészségügyi szűrővizsgálat kb. 200.000 Ft értékben, erre külön szabadnapot biztosítunk

Ha illik Rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz, hogy megismerhessünk!

A Sanofi a világ egyik vezető biotechnológiai vállalata, amely az emberek egészségének és életminőségének javítását tekinti elsődleges küldetésének. Több mint 100 000 munkavállalónk révén 170 országban nyújtunk kiemelkedő, kutatás-fejlesztési eredményekre támaszkodó terápiás megoldásokat az immunológia, az onkológia, a ritka betegségek, a vakcinák, a diabétesz, valamint a szív és érrendszeri betegségek területén.

Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat biztosítunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére; humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (például az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.