DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Siemens HR Admin Support pro EU in Brno, Czech Republic

Job Family: People & Organization

Req ID: 431521

Innomotics staví na dědictví společnosti Siemens. Od roku 1866, kdy Werner von Siemens vynalezl dynamo, nepřestáváme posunovat hranice toho, co je možné. Dnes spojujeme inovace, zkušenosti, spolehlivost a 150letou historii výroby motorů. S 16 výrobními závody a zastoupením ve 49 zemích nabízí Innomotics ucelené portfolio nízkonapěťových a vysokonapěťových motorů, motorů s převodovkou, měničů pro střední napětí a motorových hřídelí. V České republice se na našem úspěchu se svými 4 tisíci zaměstnanci podílí výrobní závody v Mohelnici, Frenštátě a Drásově.

Ovládáte perfektně anglický jazyk a baví vás práce s lidmi? Pak hledáme právě vás! Rozšiřujeme náš tým, který se stará o HR pro severní Evropu, Velkou Británii, Španělsko, Francii, Belgii a Nizozemí. Staňte se součástí mezinárodního týmu, který vytváří skvělé pracovní prostředí po celé Evropě a pojďte s námi růst!

Jaká bude náplň vaší práce?

  • podpora HR týmu, který se z Česka stará o devět evropských zemí

  • spolupráce a kontrola dat při zpracování mezd

  • podpora náboru a ostatní HR agendy

  • aktivní účast na vytváření a implementaci HR procesů a iniciativ

  • vytváření analýz, reportů a prezentací

Váš profil

  • máte zkušenost z HR

  • umíte komunikovat výborně anglicky (znalost dalších evropských jazyků, jako je norština, italština, španělština je výhodou)

  • nebojíte se nových procesů a poznávání specifik pro jednotlivé země

  • máte smysl pro detail a zodpovědnost

  • ovládáte MS Excel

  • jste flexibilní

Co nabízíme?

  • zajímavou práci pro 9 různých zemí

  • získání praxe v HR oblasti v mezinárodní společnosti

  • spolupráci na částečný úvazek (formou DPČ; 80 hod./ měsíc)

  • příležitost k učení a poznávání

  • příspěvek na stravu

  • notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely

  • samostatnost a možnost 100% práce z domova

DirectEmployers