DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

WestRock Company Specjalista HR in Bialystok, Poland

Dołącz do naszego zespołu HR w WestRock w Białymstoku jako Specjalista HR!

Jesteśmy amerykańską firmą o globalnym zasięgu, specjalizującą się w produkcji opakowań. Nasza organizacja rozwija się, a my poszukujemy osoby, która będzie jej w tym rozwoju towarzyszyć i wspierać poprzez działania skierowane do ludzi.

Twoim głównym celem będzie dbanie o naszych pracowników - od momentu ich rekrutacji po codzienną pracę w firmie. Będziesz ważnym ogniwem w tworzeniu przyjaznego środowiska pracy oraz wspieraniu rozwoju naszych kolegów i koleżanek.

Jeśli jesteś osobą samodzielną, komunikatywną i z pasją do HR, zapraszamy do aplikowania!

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych,

  • Organizacja okresu wdrożenia dla nowych pracowników,

  • Prowadzenie działań z zakresu Employer Brandingu, w tym udział w tragach pracy, współpraca z uczelniami i szkołami technicznymi,

  • Badanie oraz realizacja potrzeb szkoleniowych,

  • Koordynacja działań i rozwijanie oferty związanej z benefitami dla pracowników,

  • Udział w organizacji wydarzeń firmowych,

  • Inicjowanie i realizacja projektów HR dla pracowników.

  • Rozwijanie dobrych praktyk w zakresie komunikacji wewnętrznej w firmie,

Nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze HR,

  • wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne),

  • min. komunikatywna znajomość j.angielskiego

  • znajomość prawa pracy

  • dobra znajomość środowiska MS Office,

  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,

  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • umiejętności analityczne oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy:

  • Profesjonalne przeszkolenie stanowiskowe do wykonywania zadań

  • Otwarta ścieżka rozwoju zawodowego

  • Pakiety prywatnej opieki medycznej

  • Ubezpieczenie na życie od NW

  • Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę

  • Karta sportowa

  • Wsparcie socjalne pracowników

WestRock (NYSE:WRK) partners with our customers to provide differentiated paper and packaging solutions that help them win in the marketplace. WestRock's team members support customers around the world from locations spanning North America, South America, Europe, Asia and Australia. Learn more at www.westrock.com.

WestRock is an Equal Opportunity Employer. We strive to create and maintain a diverse workforce where everyone feels valued, respected, and included. WestRock does not discriminate on the basis of race, color, religion, national origin, sex, age, disability, veteran status, sexual orientation, gender identity, or any other basis protected by federal, state or local law.